Про компаніюРасскажем немного о сфере нашей деятельности

Ласкаво просимо на офіційний сайт компанії «В.АШ Д.ІМ»

Наш молодий колектив професійно виготовляє корпусні меблі та шафи-купе, кухні за індивідуальними проектами. Професійний колектив компанії «В.АШ Д.ІМ» - зробить для вас стильні, зручні, безпечні меблі!


Наші принципи:

  1. Індивідуальний підхід до кожного клієнта та його майбутнього проекту.
  2. Безперервний взаємозв'язок протягом усього процесу виготовлення меблів та уважне ставлення до всіх побажань та вимог замовника.
  3. Немає штампів, немає шаблонів — усвідомленість виконання та турбота про зручність, практичність та естетику вашого виробу.
  4. Висока та бездоганна якість незалежно від цінової категорії проекту.

Головний мотив нашої діяльності та її мета – радість та позитивні відгуки наших клієнтів. Ми думаємо про ваш комфорт, задоволення і достаток, тому постійно вдосконалюємося;
розробляємо нові ідеї та технології;
знаходимо нестандартні рішення та втілюємо їх у життя!

Як вибрати фірму для замовлення меблів?

Попит народжує пропозицію. Тому виробництво корпусних меблів на замовлення вже багато років є однією з найбільш заповнених ніш на ринку.

З одного боку, така ситуація дає здорову конкуренцію і стає стимулом для постійного вдосконалення. З іншого – вона породжує несумлінних виробників, які занижують ціни за рахунок економії матеріалів та скорочення термінів виготовлення.

Звісно, згодом такі «горе-меблярі» йдуть із ринку. Але встигають протягом своєї діяльності доставити споживачам багато неприємних моментів. Ніхто, зрозуміло, не хоче опинитися в такій ситуації. Тому у виборі фірми з виробництва меблів повинен діяти принцип «сім разів відміряй, один відріж».

Чим керуватися та з чого починати?

Алгоритм дій приблизно такий:

  1. Вивчити асортимент ціни в самих «розкручених» магазинах. Не варто лінуватися походити виставковими залами і поспілкуватися з менеджерами. Адже часом саме це допомагає знайти необхідний варіант як щодо дизайну і функціональності, так і матеріалів.
  2. Зайти на сайти компаній з виробництва меблів, пошукати на них те, що сподобалося в магазинах, порівняти ціни, терміни виготовлення, умови доставки.
  3. Вибрати кілька оптимальних варіантів та вже далі шукати відгуки про них як в інтернеті, на різних форумах, так і серед знайомих.

Останнє – найнадійніший варіант, хоч і він спрацьовує не завжди, адже скільки людей, стільки й думок. Але загалом саме відгуки тих, хто на собі відчув якість наданих послуг, виявляються найчеснішими.

Яким має бути гарне підприємство з виробництва меблів?

Звичайно, насамперед серед позитивних моментів важливо назвати термін перебування на ринку. Але це досить спірний момент. Деякі компанії за досить короткий термін набирають обертів настільки, що залишають далеко позаду досвідчених колег.

Важливо, щоб у підприємства було своє виробництво, хоча б за основними складовими. Щоб менеджери могли розповісти про якість матеріалів, а дизайнери – запропонувати варіант не лише на будь-який смак, а й гаманець.

Терміни виготовлення та доставки не повинні бути дуже затягнутими, але і обіцянка «сьогодні на завтра» також може ввести сумніви (якщо, звичайно, справа не стосується виставкового зразка).

Менеджери повинні виявляти лояльність у питаннях знижки, доставки та обумовлювати гарантійні зобов'язання. Все перелічене вище має бути зафіксовано в договорі.

При зверненні до компанії «В.АШ Д.ІМ» ви будете впевнені в тому, що ваше замовлення буде виконано на всі 100% з урахуванням усіх ваших побажань та переваг. Звертайтеся в нашу компанію за номерами на сайті і менеджери дадуть відповіді на всі питання, що вас цікавлять.

Про компанію

logo

«В.АШ Д.ІМ» - молода компанія, яка стрімко розвивається зі своїм виробництвом повного циклу. Яка зібрала, не побоюсь сказати, найкращих фахівців з кожної області, з великим досвідом та чудовими рекомендаціями.

Контакти

+38 093 199 44 77;
+38 098 589 76 14;
+38 099 007 17 56;
Київ, вул.Кайсарова, 7-В
v.ashd.immebelkiev@gmail.com

Интернет магазин мебели от производителя Vash-dim Контакты:
Адрес: ул.Паисия Кайсарова, 7в Киев,
Телефон:+38 093 199 44 77, Телефон:+38 098 589 76 14, Телефон:+38 099 007 17 56, Электронная почта: v.ashd.immebelkiev@gmail.com